Piyasadaki En İyi l Carnitine Supplementleri

L Carnitine (Karnitin) yağın hücre içinde enerji olarak kullanılmasını sağlıyor ve yağ kaybetmek isteyenler tarafından kullanılıyor. Aslına bakarsanız yağ kaybı için kullanılan en popüler besin desteklerinden biri. L Carnitine hakkında çok daha geniş bilgi almak için bağlantıya tıklayın.

Bu aralar ortalıkta bir sürü karnitin ürünü dolaşıyor ve gerçekten de içlerinde kalitesiz olan çok ürün var. O yüzden satın almanızda size yardımcı olmak için piyasadaki en iyi 5 l carnitine ürününü sıraladık:

1) Power System L-Carnitine 3600mg

power system l-carnitinePower System sporcu besinleri üreten bir Alman firması.. Alman demem yeterli sanırım. Her şeyin en iyisini Almanlar yapıyor. En iyi arabaları, en iyi bisikletleri, en iyi spor aletlerini onlar yapıyor ve görünen o ki en iyi futbolu da onlar oynuyor. O yüzden Power System’in kalitesi hakkında başka bir şey söylemeye gerek yok.

Power System L-Carnitine, normal karnitinin özel üretimden geçirilip en saf haline getirilmesiyle oluşturulan ve marka ismi Carnipure olan en saf ve etkili karnitini içeriyor. Carnipure da tabi ki (Siz tahmin ettiniz) bir başka Alman firması tarafından üretiliyor.

1 adet Power System L-Carnitine her biri 3600 mg karnitin içeren 22 ampüle sahip. Ampülleri kolayca yanınızda taşıyıp kullanabilirsiniz. Ve her ampülde 3600 mg olması da rakiplerine göre büyük bir avantaj. Üstelik sıvı olduğu için, katı karnitine göre daha hızlı ve iyi absorbe ediliyor.

2) Weider L-Carnitine Liquid 2500 Mg

weidercarnitineWeider’in bütün ürünleri fiyat açısından piyasa ortalamasının çok üstünde. Ama tabi her zaman “aynı şeyi daha ucuza yapabilecek başka bir ürün varken neden bu kadar para vereyim?” diye sorabilirsiniz. Ne var ki Weider’in de kendi fanatikleri var ve onlar için fiyat pek de önemli değil. Weider’in kalitesine güveniyorlar ve haksız da değiller.

Weider L-Carnitine de dünyanın en saf karnitini olarak bilinen Carnipure içeriyor. Her ampülünde 2500 mg değerinde karnitin bulunmakta. Çalışma öncesi 500-2000 mg almanız gerektiğini düşünürsek bu gayet yeterli bir oran.

İçeriğinde C vitamini de bulunduruyor olması ve sıvı bir yapıya sahip olması sebebiyle, kana daha hızlı karışıyor ve emilimi daha kolay gerçekleşiyor.

3) Multipower L-Carnitine Liquid

multipower l-carnitineMultipower L-Carnitine Liquid sıvı formda bir karnitin supplementi. Multipower kullanıcılarını asla pişman etmeyen kaliteli bir firma. Ama ürettikleri bu ürün sınıfındaki standartı belirliyor. Multipower L-Carnitine dünyanın her yerinde bulabileceğiniz ve büyük ihtimal dünyanın en çok kullanılan karnitini.

Ürünün tadı gayet güzel ve ampül olduğu için kolayca tek tek yanınızda taşıyıp kullanabilirsiniz. Bir ampül 1800 mg karnitin ve sadece 2 kalori içeriyor. Üründe gluten, aspartam veya laktoz yok. Her üründe 20 ampül var.

Söylediğim gibi, Multipower L-Carnitine Liquid dünyanın en çok kullanılan karnitin supplementlerinden biri ve sizi asla yanıltmayacak bir ürün.

4) Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000ml

Hardline yerli malı olması nedeniyle genellikle çok uygun fiyatta oluyor. Üstelik kaliteleri hakkında da kötü bir şey söylemek mümkün değil. hardline l-karnitinHardline L-Karnitin sıvı da fiyat/performans açısından oldukça uygun bir ürün.

Ürünün bir servisi, 2000 mg karnitin ve 100 mg kafein içeriyor.

Ürünün bence tek kötü yanı, ampül şeklinde değil şişede gelmesi. Her servisi kapağı doldurarak alıyorsunuz ve şişeyi yanınızda taşımanız ampüle göre biraz daha zor. Her bir ürün 33 servis içermekte.

5. Nutrade L-Carnitine Liquid

Nutrade, Alman üretimi bir marka ve oldukça başarılı ürünler üreten bir firma. L-Carnitine ürünü de oldukça başarılı ve bu listede olmayı hak ediyor.

Nutrade L-Carnitine bir serviste, 3500 mg değerinde karnitin içeriyor. Yüksek değeri sebebiyle, başlangıç seviyesinde yarım ampül olarak kullanabilirsiniz. Ürünün içerisinde toplamda 20 ampül bulunuyor.

Benzer Yazılar

None found

Bu yazı Tıbbi Beslenme Danışmanı Uzman Dr. Eyyüb Yılmaz tarafından tıbbi olarak incelenmiş ve bilimsel geçerliliği onaylanmıştır.

    • Bence cok işe yarıyo suan bıttı hatta bende performansda dusus basladı bıle kullandıgım donemdekı gıbı kardıo yapamıyorum tekrar almayı dusunuyorum

    • kullanmayı bilmiyorsun o zaman kardeşim ben hardline 3 üncüye kullanıyorum ve gayet iyi performans ve kilo aldırıcı 9 kilo aldım 1 ayda 🙂

Fikrinizi Bizimle Paylaşın